Haber

Nureddin Nebati ‘parlak’: Kafamız karıştı, gidiyoruz

Hazine ve Maliye Bakanı veAK Parti Mersin Milletvekili Adayı Nureddin Nebati, partisinin Yenişehir ilçesindeki bir nikah salonunda düzenlediği “Köylü Buluşması” programına katıldı.

Nebati yaptığı konuşmada “Yolumuza devam ediyoruz, saha ‘AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’ diyor” diyerek özetle şunları söyledi:

– Şimdi saha ‘AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan’ diyor ve bunu mitinglerle ispatlıyor. Mersin’de, İstanbul’da, İzmir’de, Kayseri’de, Erzurum’da her yer ‘Recep Tayyip Erdoğan’ diye bağırıyor, çok net. Bilimsel olarak da çalışıyoruz, anketler yaptırıyorum anketlerde ‘Maşallah’ diyor. Şimdi inşallah 14 Mayıs akşamı bu çalışmayı bitirmiş olacağız.

‘EKONOMİDE İŞLER İYİ’

– Ekonomide işler iyi. Biri salgın diğeri de yanıbaşımızda savaş olan son 3 yılda iki büyük küresel kriz yaşandı, fabrikalar ve işletmeler kapanmadı, aksine üretim ve istihdam arttı, büyüme hızlandı. yer. Türkiye’de de bir şok yaşandı. 6 Şubat sabahı, gayri safi milli hasılamızın yüzde 10’unun kaybolduğu bir sabahtı. Böyle bir durumda bile Türkiye, AK Parti, Cumhurbaşkanımız bunu kimseye hissettirmedi. Bu nedenle üretim, çalışma ve ihracat devam etmektedir. Turizmde her alanda işimiz iyi. Yani doğru yoldayız. Ama bu doğru yolda olduğumuzu gösteren tek şey ekonomi ise, sanayide, üretimde ve savunma sanayinde yalnızız.

-Cumhurbaşkanına hep birlikte sahip çıkacağız çünkü onu korumanın Türkiye’yi korumak anlamına geldiğini tüm sağduyunun anladığı ve yaşadığı bir dönemdeyiz. Şunu belirteyim ki bu işler sosyal medyada doğruları gördükleri için olmuyor, sahada gerçekleri gören vatandaşlarımız da ortaya koyuyor. Sağduyum yine galip gelecek, o kadar görünüyor. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu