Haber

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalovaspor’un 3. Lig hedefini açıkladı

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, yeni dönem hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Yalovapor’un antrenmanını izledi. Tutuk, belediyenin takımı Yalovaspor’u 3. Lig’e çıkarmak istediklerini söyledi.

Yeni sezon hazırlıklarını Yalovaspor Tesislerinde sürdüren Yeşil-Kırmızılıları ziyaret eden Başkan Tutuk, Yalovaspor Başkanı İsmail Kaya ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Takım hakkında bilgi alan Lider Tutuk, antrenman alanına giderek Yalovasporlu oyuncularla buluştu.

Yalovaspor’un hedefinin 3. lig olduğunun altını çizen ve oyunculara bir konuşma yapan Önder Tutuk, şunları söyledi:

“Yalova Belediyesi olarak şehrimizin milli takımı Yalovaspor’un sorumluluğunu üstlendik. Sponsorlarımız bu şehrin milli takımına destek verdiler, destek verdiler. Buradan tüm sporcu kardeşlerime şunu söylemek istiyorum. Yalovaspor’un yeri burası değil burasıdır. takım 2 yıl sonra 3.lige yükselecek. Çıkıp başaracak olan sizlersiniz. Yeter ki inanın. Çünkü inanmak başarının yarısıdır. Yönetimimize, teknik kadromuza güvenim tamdır. Yalova Belediyesi olarak elimizden gelen desteği sonuna kadar vereceğiz. 3. Lig’e çıktıktan sonra hedeflerimiz daha da büyüyecek. “Bütün futbol kardeşlerime şunu söylemek istiyorum: Hedefimiz 3. Lig ve onu başaracak olan sizlersiniz.” – YALOVA

asarcik-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu