Haber

Sivas’ta karate coşkusu yaşandı

Sivas Gençlik ve Sporİl Müdürlüğü ve Sivas Karate İl Temsilciliği tarafından düzenlenen “Sivas Karate İl Şampiyonası” sona erdi.

4 Eylül SporVadi Vadisi’nde yer alan Taha Akgül spor salonunda 250 sporcunun katılımıyla düzenlenen maçlar büyük bir coşkuyla gerçekleşti.

Erkekler-kızlar kata ve kumite branşlarında gençler, yıldızlar, umutlar, gençler ve 21 yaş altı kategorilerinde düzenlenen il şampiyonalarında sporcular birbirleriyle yarışarak madalya kazanmanın heyecanını yaşadılar.

Sivas karate il şampiyonasına bu yıl Sivas Gençlik Spor Kulübü, Sivas Tempo Spor Kulübü, Sivas Belediyespor Kulübü, Sivas Fetih Spor Kulübü, Sivas Akademi Spor Kulübü, Sivas Volkan Spor Kulübü ve Yiğido Savunma Spor Kulübü olmak üzere toplam 7 kulüp katıldı.

Ödüller ve madalyalar verildi

Kendi kategorilerinde ve ağırlıklarında başarılı olan sporcular ilk üçe girerek madalya almayı başardı. Karşılaşmalar sonucunda kulüplere madalya ve kupaları Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, şube müdürleri ve Sivas Karate İl Temsilcisi Oğuz Ökten tarafından takdim edildi. – SİVAS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu