Haber

Pamela Anderson’dan Bir Bomba Daha: “Jack Nicholson’ı İki Kadınla Yakaladım”

Geçmişte hayatıyla ilgili yaptığı açıklamalarla manşetlere düşmeyen Pamela Anderson, şimdi de ünlü oyuncu Jack Nicholson ile ilgili “Onu Playboy malikanesinde 2 kadınla yakaladım” sözleriyle gündeme geldi.

90’ların sonu ve 2000’lerin başında en çok konuşulan yıldızlardan biri olan Pamela Anderson, geçtiğimiz günlerde Sylvester Stallone’nin kendisine ‘ahlaksız bir teklifte’ bulunduğunu açıklamıştı.

Anderson’ın açıklamasına göre; Sylvester Stallone, “bir numaralı kızı” olması için ona bir ev ve lüks bir araba teklif etmişti.

Güzel oyuncu bu ‘ahlaksız teklifi’ reddetti. Pamela şu ifadeleri kullandı:

‘Bir numaralı kızı’ olmam için bana bir daire ve bir Porsche teklif etti. Ben de ‘Bu, iki numara daha olduğu anlamına mı geliyor?’ Dedim. “Bu alabileceğin en iyi teklif tatlım. “Artık Hollywood’dasın,” dedi. Ama aşık olmak istiyordum. Bundan daha azına razı olmak istemedim.’

Pamela Anderson’ın bu kadar konuşulan açıklamasının üzerinden çok geçmeden bir bomba daha geldi.

Ünlü isim şimdi de ünlü oyuncu Jack Nicholson’ı Playboy malikanesinde üçlü ilişki yaşarken yakaladığını açıkladı.

Pamela Anderson, geçtiğimiz günlerde Variety’ye verdiği samimi bir röportajda; Jack Nicholson’ın Playboy malikanesinde ‘iki güzel kadın’ ile üçlü yaptığına tanık olduğunu iddia etti.

DailyMail’de yer alan habere göre; 85 yaşındaki Hollywood yıldızını ruj sürmek için gittiği banyoda yakaladığını söyleyen Anderson, şu ifadeleri kullandı:

Üçü de kıkırdıyor ve duvara yaslı öpüşüyorlardı. Aynayı kullanmak için yanlarından geçtim, dudak parlatıcımı düzeltmek için lavabonun üzerine eğildim. Bakmamaya çalıştım ama kendime engel olamadım ve yansımada Jack’in gözlerini yakaladım. Sanırım hoşuna gitti çünkü komik bir ses çıkardı, gülümsedi ve bana ‘Teşekkürler canım’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu