Haber

Feyza Altun: Polat ailesinden tehdit alıyorum

Gazeteci Erk Acarer’in yayınına katılan avukat Feyza Altun, kara para aklama iddialarının ardından MASAK’ın şirketleri soruşturmaya başladığı Polat ailesi tarafından tehdit edildiğini iddia etti. Altun, kendisine gelen tehdit mesajlarını da sosyal medya hesabından paylaşarak, “Hesabı ‘bir aile üyesinin’ kullandığını biliyorum.”

Feyza Altun, “Bana ‘Sizi yakından izliyoruz, ne yaptığınızı biliyoruz. 10 kişilik listenin başındasınız’ dediler.’ Ben de ‘Gelin ateş edin, yapabileceğiniz en fazla bu’ dedim.”

“Bu mesajları gönderen kişinin aileden biri olduğuna eminim. Mesajın neresini sansürlediğimi görüyorsunuz. Bunu asla söylemeyeceğim. Kimsenin özel hayatı beni ilgilendirmez ama burada benden çok bahsettiği için özel bir şeyler yazdım. Bunu yazarken çıldırdı. “Orada emindim, aileden biri” diyen Altun, şöyle devam etti: “Sosyal medya yetkilim araştırdı, bu hesap 2021’de açıldı. İki kez adını değiştirdi. Hesabın adı ‘siladogufan’. Ben de E-postanızı buldum. Avukatım suç duyurusunda bulundu. “Bunu bulacağım” dedi.

“VPN kullandığı belli. VPN Gürcistan’ı da gösteriyor. Gürcistan olması çok önemli” diyen Altun, Polat ailesinin yurt dışı bağlantılarına da dikkat çekti.

‘Ben durursam sorumlusu POLATGİLLER’dir’

Feyza Altun, sosyal medyada paylaştığı tehdit mesajlarının ekran görüntülerine şu notu yazdı:

“@wone_siberbacsks isimli hesaptan Polatgiller adına bana yapılan tehditler… İzleniyordum, sesimi kısmasaydım sesim susacaktı, ne yaptığımı biliyorlardı, şşş, yaşıyorum” evde zor öğrenmiyorlar, adliyeye gidiyorum vs. Ben kamuoyuna duyuruyorum, eğer takılırsam sorumlusu Polatgiller olacak. Haydi bakalım sesimi nasıl susturacaksınız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu